Ассоциация УРАН

eduMEET - браузерная платформа онлайн общения

eduMEET - це відкрита браузерна платформа онлайн спілкування, розроблена у першу чергу для науково-освітньої спільноти. Це простий у використанні, безпечний та доступний сервіс онлайн спілкування, що єк альтернативою комерційним рішенням. На території України сервіс надає та підтримує Асоціація УРАН.

Щоб розпочати роботу з сервісом EduMEET відкрийте посилання https://edumeet.uran.ua. Достатньо створити і назвати нову віртуальну кімнату або приєднатись до уже існуючої – і можна спілкуватись.

На время действия карантина в связи с пандемией COVID-19 сервис eduMEET предоставляется бесплатно

Колектив Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця розробив інструкцію з використання eduMEET, яку люб’язно пропонує відвідувачам нашого сайту.


Основные функции eduMEET:
 • аудио- и видеосвязь;
 • текстовый чат;
 • обмен файлами;
 • демонстрация экрана.

Програмне забезпечення eduMEET має українську локалізацію. Якщо у вашому браузері українська мова має пріоритет над англійською, то ви будете бачити інтерфейс eduMEET саме українською.

Отличия от Webclass

УРАН має також інший інструмент веб-конференцій, WebClass. Ці платформи служать різним цілям. Webclass має великий функціонал – класну дошку, указку, групування учасників у різні «кімнати», можливість робити презентації тощо, – але й вимагає більше технічних ресурсів та певних навичок з боку організаторів заходу. eduMEET ідеально підходить для швидких групових зустрічей без попередньої підготовки, не вимагає навчання і працює швидко, оскільки не перевантажений функціями.

Потенциальные пользователи:
 • Наукова спільнота,
  як підтримуючий інструмент для щоденної роботи та міжнародного науково-дослідного співробітництва науковців, викладачів, студентів і співробітників науково-освітнього закладу.
   
 • Розробники комплексних технологій,
  коли інструмент відеоконференцій є важливою частиною технології, наприклад, в системі управління курсами, яка дозволяє створювати сайти для онлайн-навчання.
   
 • Творча спільнота,
  як проста у використанні платформа для дистанційного навчання та проведення мистецьких показів у прямому ефірі.
   
 • Багато інших спільнот,
  коли є потреба у зручному засобі онлайн комунікацій.
Преимущества:
 • Легкість використання,
  не потребує встановлення спеціального програмного забезпечення, працює просто у браузері.
   
 • Зручність,
  має простий і зрозумілий інтерфейс та базовий функціонал, за рахунок чого не перевантажує процесор пристрою (комп’ютера, телефона, планшета).
   
 • Безпечність,
  забезпечує захищений зв’язок високої якості.

За консультациями обращайтесь в технический отдел УРАН по электронному адресу

Подробнее см. edumeet.org.